STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Województwo: Śląskie

Wyświetleń: 418
71 xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę!  Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem https://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44854

Lekkie zlecenie do mobilnego Seniora dla Opiekunki z prawem jazdy – 2900 EURO

Data: 15.05-15.07.2020

Miejscowość: 66606 St.Wendel

Stawka: 2900 EURO

Pan Winfried (66 l., 187 cm, 86 kg) jest osobą czynnie zawodową, przyjazną i z poczuciem humoru. Cierpi na chorobę Parkinsona i nadciśnienie. Senior porusza się samodzielnie, lubi wychodzić na spacery i uprawiać sport w ramach rehabilitacji. Potrzebuje wsparcia przy kąpieli i w dziennych czynnościach.

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, TV, internetem oraz samochód do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

840000 zł
2024-03-11
390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31